Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor üzüntüye adayları

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor üzüntüye adayları

Mayıs 6, 2019 54 0 0

Survivor 2019’da büyük finale doğru geri sayım devam ederken, 5 Mayıs tarihinde yayınlanan 62. kısımda dokunulmazlık ve irtibat oyunu oynandı. Survivor Türkiye -Yunanistan’ın yeni kısmında üzüntüye potasına giren adlar da emin oldu. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Üzüntüye potasına hangi ismler girdi? İşte, Survivor 2019’un 62. kısmında yaşananlar.

İRTİBAT OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2019’un 62. kısmında müsabakacılar dostları ile irtibat kurabilmek için parkurda rakiplerine karşı kıyasıya çaba etti. Survivor’da irtibat oyununu kazanan müsabakacılar aileleri, hoşlandıkları ve yakınlarıyla olanağı buldu. Survivor’da bu hafta kızlarda irtibat oyununu Sude, erkeklerde ise Okay kazandı. Sude mükâfata Seda ve Büşra’yı, Okay ise Seda ve Büşra’yı götürdü. Müsabakacılar mükâfat sonrası moral depoladı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

class=’cf’>

Survivor Türkiye-Yunanistan’ın 62. kısmında müsabakacılar dokunulmazlık oyunu için parkurda ter döktü. 5 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanan Survivor’un yeni kısmında, haftanın 2. dokunulmazlık oyununu siyah ekip 10’a 7 kazandı.

ÜZÜNTÜYE ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye Yunanistan’ın altmış ikinci kısmında isme konseyi toplandı. Survivor Türkiye Yunanistan’ın altmış ikinci kısmın beyaz ekipten 2 müsabakacı üzüntüye adayı oldu. Survivor Türkiye Yunanistan’da bu hafta üzüntüye adayları Okay ve Sabriye oldu.

 

Tags: dokunulmazlık, eleme adayları, icerikhaber, SeoHaber, Survivor 2019, televizyon, yarışmac Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir