Survivor 2019'da dün oyunu kim kazandı? İşte Survivor 'dan elenme tehlikeyi bulunan adlar

Survivor 2019’da dün oyunu kim kazandı? İşte Survivor ‘dan elenme tehlikeyi bulunan adlar

Şubat 12, 2019 61 0 0

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan çabasında coşku tüm süratiyle sürmeye devam ediyor. Ekranların çekişmeli müsabaka programı Survivor’da bu akşam iki ekip müsabakacıları arasında mükâfat oyunu gayreti yer aldı. Kumda güç anlar yaşayan müsabakacılar oldukça yoruldu. Peki, Survivor’da mükâfat oyununu kim kazandı? Üzüntüye adayları kimler oldu?

MÜKÂFAT OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Türkiye – Yunanistan arasındaki çaba tüm süratiyle sürmeye devam ediyor. Oldukça aç olan iki ekip müsabakacıları bu hafta oldukça lezzetli bir mükâfat için karşı karşıya geldiler. Ekmek ve bal yiyip enerji kazanacak olan müsabakacılar kumda futbol oynayarak çaba verdiler. Yer yer sertliklerin yaşandığı çabada daha galibiyetli olan ekip Yunan ekibi oldu ve çabayı 10-8’lik zaferle kazandılar.

ÜZÜNTÜYE ADAYLARI NELER SÖYLEDİ?

class=’cf’>

KADER
Bence dostlar konsepti çok yanlış kavramışlar. Tamamen performansa göre değerlendirmeleri gerekiyordu, performansımın iyi olduğunu düşünüyorum. Türkiye’yi iyi temsil ettiğimi düşünüyorum. Adadan gitmek istemiyorum, laf hakkını Türkiye’ye vazgeçiyorum. Türk toplumunun hakkaniyetine güveniyorum.

OKAY
Sonuç azıcık afallattı tabi, bağlantıyla alakalı bir tenkit aldım. Herkesle irtibatımın gayet iyi olduğunu düşünüyorum, ekibe getirdiğim rakamlarda yeterli bence. İlk haftalarda kendimi daha çok gösteremedim. İlerleyen süreçte daha da iyi olacağımı öğreniyorum. Umarım gitmem, burası hayallerim benim, sonuna kadar burada kalmayı kastediyorum. Türk toplumunun taktirine kalmış diyorum.

ATAKAN
Takımım için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Gerçeğinde fazla da söyleyecek bir şeyim yok. Burada kalmak istiyorum. Ekibime verimli olabilmek için elimden ananeyi yapacağım bundan sonra, hayırlısı buymuş.

Tags: eleme adayları, icerikhaber, kim kazandı, ödül oyunu, SeoHaber, survivor Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir