Survivor 2019'da dün kim kazandı | İşte Survivor 2. hafta üzüntüye adayları

Survivor 2019’da dün kim kazandı | İşte Survivor 2. hafta üzüntüye adayları

Şubat 11, 2019 68 0 0

Ekran serüvenine 2 Şubat’ta başlayan Survivor’ın yayınlanan son kısmında haftanın üzüntüye adayları emin oldu. Survivor ‘ın ikinci ve üçüncü üzüntüye adaylarını dokunulmazlık simgesini alan adlar belirdi. Elenecek adda ise millet oylaması tanımlayıcı olacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu hangi ekip kazandı, üzüntüye adayları kimler oldu?

Survivor’ın 10 Şubat tarihli kısmında haftanın 2. Dokunulmazlık oyunu oynandı, dokunulmazlık oyununu kaybeden ekip üzüntüye konseyine gitti. Survivor Türkiye-Yunanistan altıncı kısımda hakikatleşen isme konseyinde dokunulmazlık simgesini kaybeden Türk ekibinde fertsel dokunulmazlık sahibi müsabakacılar ikinci ve üçüncü üzüntüye adaylarını tanımladı. Sude’nin tanımladığı ad Okay, Bora’nın tanımladığı ad ise Atakan oldu. Böylece üzüntüye potasına Kader, Atakan ve Okay kaldı. Sms oylamasına kalan üçlü milletten rey istedi. Survivor’dan elenecek ad sms oylamasıyla emin olacak.

ÜZÜNTÜYE ADAYLARI NELER SÖYLEDİ?

KADER
Bence dostlar konsepti çok yanlış kavramışlar. Tamamen performansa göre değerlendirmeleri gerekiyordu, performansımın iyi olduğunu düşünüyorum. Türkiye’yi iyi temsil ettiğimi düşünüyorum. Adadan gitmek istemiyorum, laf hakkını Türkiye’ye vazgeçiyorum. Türk toplumunun hakkaniyetine güveniyorum.

OKAY
Sonuç azıcık afallattı tabi, bağlantıyla alakalı bir tenkit aldım. Herkesle bağlantımın gayet iyi olduğunu düşünüyorum, ekibe getirdiğim rakamlarda yeterli bence. İlk haftalarda kendimi daha çok gösteremedim. İlerleyen süreçte daha da iyi olacağımı öğreniyorum. Umarım gitmem, burası hayallerim benim, sonuna kadar burada kalmayı amaçlıyorum. Türk toplumunun taktirine kalmış diyorum.

ATAKAN
Takımım için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Hakikatinde fazla da söyleyecek bir şeyim yok. Burada kalmak istiyorum. Ekibime bereketli olabilmek için elimden ananeyi yapacağım bundan sonra, hayırlısı buymuş.

 

Erdem Ekşioğlu kimdir Survivor 2019 adayı Erdem Ekşioğlu nereli

Erdem Ekşioğlu kimdir? Survivor 2019 adayı Erdem Ekşioğlu nereli?

Tags: eleme adayları, SeoHaber, Survivor’da dokunulmazlık oyunu Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir