Son bölüm yayınlandı! İkizler Memo-Can yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Son bölüm yayınlandı! İkizler Memo-Can yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Mart 17, 2019 42 0 0

Cumartesi akşamları ekranlara gelen Kanal D’nin sevilen dizisi İkizler Memo – Can’ın, bu hafta yayınlanan 17. bölümünde, Can’ın geçirdiği talihsiz kaza damga vurdu. Kepçenin altında kalan Can’ın durumu ciddiyetini korurken, Memo ise bu durum karşısında tabiri caizse yıkılmıştır. Peki, İkizler Memo – Can’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümün ardından bazı detaylar

Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içerisine eklenecektir.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İki farklı hayatı yaşayan iki çocuğun yollarının kesişmesini konu alan İkizler Memo – Can’ın bu haftaki bölümünde; Yaren’i bir türlü oyunculuk sevdasından vazgeçiremeyen Osman bir plan yapar. Kendine kötürüm olmuş süsü veren Osman’a Memo da yardım eder. Yaren, Osman’ın haline acır. Onu bırakıp sete gidemez.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

class=’cf’>

Dilek çocuklarla ilgili velayet davası açmaya karar verir. Can, Altan’a Matmazel’e rahat açılabilmesi için hipnoz uygular. Altan’ın bilinçaltına girince Matmazel, Altan’ın hiç görmediği bir yanıyla tanışır.

İkizlerin top oynadığı sahaya inşaat yapılması kararı çıkar. Çocuklar maça başlayamadan kepçeler gelir ve sahaya girer. İkizler kepçenin lastiğini indirecekken Can kepçenin altında kalır. Can hastaneye kaldırılır. Önemli bir ameliyata alınır. Durumu ciddidir. Memo, Onur ve Melek hastanede Can’dan gelecek iyi bir haber beklemektedir. Onur kazadan dolayı Melek’i suçlar.

Dilek, Melek’ten hıncını almaya çalışır. Oğlunu kendisinden uzak tuttuğu için çok kızgındır.

Tags: icerikhaber, İkizler Memo - Can, İkizler Memo - Can fragman, İkizler Memo - Can yeni bölüm, NoMobil, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir