Silah patlayacak mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni kısım fragmanı yayınlandı mı?

Silah patlayacak mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni kısım fragmanı yayınlandı mı?

Kasım 23, 2018 99 0 0

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 11. kısmı 22 Kasım Perşembe akşamı yayınlandı. Final sahnesiyle kafalarda sual işareti vazgeçen Bir Zamanlar Çukurova son kısmında Demir ve Yılmaz arasındaki savaş daha riskli bir hal almaya başladı. Hünkar hanım ve Yılmaz’ın can vermediği ortaya çıktı ancak annesinin vurulması ardından gözünü karartan Demir’in durmaya maksadı yoktu. Bir Zamanlar Çukurova’nın 11. kısım son sahnesinde kaçmak üzereyken tutulan Zeliha ise dinledikleri karşısında devrildi. Oğluyla bir tercih yapmak zorunda vazgeçilen Zeliha, kendi canına kıymaya kalktı. Zeliha’nın kendi başına doğrulttuğu silahın patlayıp patlamayacağını merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor.

Yeni kısım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden erişebilirsiniz. 

SON KISIMDA NELER OLDU?

Bir Zamanlar Çukurova’da artık silahlar konuşuyor! Son kısımda Yılmaz ve Demir’in büyük yüzleşmesi, Hünkar’ın canını yaktı. Yılmaz’ın vurduğu Hünkar, yaşayacak mı? Annesi olmadan yolunu donakalacağını söyleyen Demir’in, Yılmaz’dan alacağı intikam çok acı olacak! İkilinin hiddeti, artık daha riskli bir hal almaya başladı. Züleyha nereye gidiyor? Adnan bebeği alıp yola koyulan Züleyha’yı, yeni kısımda çok daha büyük yüzleşmeler bekliyor. Hünkar’ın vurulduğunu dinleyen Fekeli, duygularıyla hareket ediyor.

Tags: Bir Zamanlar Çukurova son bölüm, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm, dizifragman, icerikhaber, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir