Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin! Altın çiftin ayrılığı bize ne anlatıyor?

Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin! Altın çiftin ayrılığı bize ne anlatıyor?

Mayıs 6, 2019 10 0 0

Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin ayrılığında magazin kazanında dönüp duran dört kuram var:
1. Sarıkaya’nın konutluluk kontratı istemesi Bürsin’in kalbini kırdı.
2. Bürsin sevgilisinden az kazanıyor ve ona borcu var. Ekonomik gerginlik ilişkinin sonunu getirdi.
3. Sarıkaya, Fenerbahçeli bir idareyiciyle birlikte.
4. Daha Önceki sevgililerini Instagram’dan takip etmeye devam eden Sarıkaya, erkek dostunu çileden çıkardı!

Bu dedikoduların her biri reddedildi. Sarıkaya, Instagram hesabından “Her gün hayretle yeni bir senaryoya uyanıyorum” diye başlayan bir söyleme yaptı. Şimdiye kadar elle yakalanır tek bahane ‘ilişkinin coşkusunun bitmiş olması’ ki bu, öbür senaryoların çoğundan daha akla yatkın duruyor.

Üç buçuk yıldır beraber olan çiftin çok sarsıntılı bir kandırmayla, münazaralarla, çirkinleşen para hesaplarıyla parçalamasını hem de bunların gözümüzün önünde akım etmesini beklemek fanteziye giriyor.

Zira sosyal medya devrinin şöhretlileri yaşamları üzerinde yüzde 100 hakimiyete sahip. Tüm ayrıntıları kendi istedikleri, hesapladıkları, yarattıkları imaja, aldıkları işlere hizmet edecek şekilde kullanıyorlar. Bir de Serenay Sarıkaya gibi altın kızların kaplan anne gibi üzerlerine titreyen über menajerleri var.

¡¡¡

class=’cf’>

Öte yandan, Serenay’ın Avrupailiği Amerikan değil, bir ‘influencer’ yaşamına sahip olup sekiz yaşındaki hayranlarını sıkıntılı etmemeye itinayı da onu dokunulmaz yapıyor. Annesine konut alması ‘hayırlı evlat’lığına, tarzı ikon statüsüne, tasarılı kariyer adımları sektördeki sağlam konumuna hizmet ediyor. Böylece neredeyse ilişkinin ‘konuta ekmek getiren’ tarafı haline geliyor.

Aslında ayrılık sonrası paramparça edilen bayanların dünyasında, Serenay’ın ekonomik serbestliği ve zaferiyle hürmet görebilmiş olmasını coşmalıyız. Bunu elbette araya bir kandırma hikâyesi sokuşturmadan yapamadılar ama yeniden de kız tarafını vefatına vurmadan konuşmayı becerdiler.

Sarıkaya’yı artık yeni bir gayret bekliyor. ‘Playboy’lar çevresini sardı’, ‘Araya çöpçatanlar sokuldu’, ‘Zengin işadamıyla aralarında 20 yaş var’ haberlerinin üstesinden gelmek… Ama bugüne kadarki performansına bakarsak, bunların da usluca altından kalkacağını öngörmek muhtemel. Vakaların en sıcak olduğu günlerde Amerika’ya ‘oyunculuk eğitimi’ almaya gitmesi de bu stratejik adımlardan biri.

Yıllar sonunda bu hiper fotojenik çiftten bildiğimiz bir şey varsa, o da oyunun kaidelerinin artık değiştiği. Asparagasın can verdiği, eforun tamamen yıldızlara geçtiği ama onları da medyanın değil bir hayran ya da düşman ordusunun idarediği yarıyıldayız. Serenay ve Kerem sosyal medyada iyi kotarılan bir aşkın kahramanları. Paparazzi hırçınlığına ‘avcunuzu yalarsınız’ demeleri dışında hiçbir şahikası olmayan bu cins ilişkilere alışacağız. Instagram story’lerinden hissemize düşenle kanaat eteceğiz.

 

 

Tags: Kerem Bürsin, Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya, serenay sarıkaya Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir