Şahin Tepesi dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Şahin Tepesi dizisinin oyuncu kadrosu ve genel öyküsü

Şahin Tepesi dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Şahin Tepesi dizisinin oyuncu kadrosu ve genel öyküsü

Kasım 24, 2018 100 0 0

Rejisör koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise zaferli senaryocu Melek Gençoğlu’nun kaleme aldığı ‘Şahin Tepesi’nin yayın tarihi emin oldu. Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç gibi akılda oyuncular ile genç kuşağın yıldız adlarının toplandığı dizi, ilk kısmıyla 23 Kasım Cuma akşamı ekranlara “merhaba” diyecek.

Ay Üretim imzalı ‘Şahin Tepesi’, izleyiciyi herkesin gizeminin olduğu entrikalarla dolu bir dünyada yeşeren büyük aşk öyküsüne davet edecek.

ŞAHİN TEPESİ OYUNCULARI KİMLER?

Şahin Tepesi dizisinin oyuncuları kimdir İşte Şahin Tepesi dizisinin oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Zerrin Tekindor – Tuna Akdora
40’lı yaşlarda zaferli, hırslı, kozmetik sektöründe çok ehemmiyetli bir holdingin sahibi, otoriter iş bayanı. Anne babasını minik yaşta kaybetmiş, Mithat Şahin tarafından geliştirilmiş. Çocuklarına karşı fazla gözetmeci, ailesini bir arada yakalayabilmek için yapamayacağı şey yok. İktidar ve efora tutkun. En büyük zaafı hala çılgın gibi hoşlandığı kocası Demir. Zamanında köşkten kovulmasına neden olduğu ve Demir’le olan ilişkisinden dolayı hep çekemediği Melek’in geri gelmesiyle, hakimiyeti eline yitirdiğini sezer. Ama kumpasının bozulmasına izin vermemeye kararlıdır.

Şahin Tepesi dizisinin oyuncuları kimdir İşte Şahin Tepesi dizisinin oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

class=’cf’>

Şahin Tepesi dizisinin oyuncuları kimdir İşte Şahin Tepesi dizisinin oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Leyla Tanlar – Deniz Akdora
Tuna’yla Demir’in 19 yaşındaki kızı. Hoşluğunu annesinden almış ama kişilik olarak ona hiç benzemiyor. Oldukça duyarlı, kırılgan ve içe dönük bir kız. Ailesinden yeterince sevgi görmediğini düşünerek köşkün kahyasının oğlu Mete’yle yakınlaşmış. Bu ilişkinin neticelerine direnmek ağırlaştıkça, psikolojisi bozulacak, Mete’den uzaklaştıkça Cem’le yakınlaşacak ve hakikat sevgiyi onda bulacak.

DİZİNİN KONUSU

Birbirlerinin yaşamından çalan iki kadının hak ve efor savaşı… Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri gayret… Bir vefatın arkasındaki büyük sır…

Birlikte geliştiği Tuna’nın Zerrin Tekindor oyununa gelen Melek Ebru Özkan, işlemediği bir kusur suratından babası tarafından konuttan kovulmuş ve servetten yoksun edilmiştir. Seneler sonra babasının cenaze merasimine katılmak için döndüğünde iki erişkin çocuğu olan dul bir bayandır. Gençlik aşkı Demir Murat Aygen ise Tuna’yla evlenmiş onların da iki çocukları olmuştur.

Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç harç içinde yaşam çabası veren Melek için ne kadar afallatıcı ise, Tuna için o kadar büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, servette hak sahibidir.

Kocasına takıntılı bir biçimde aşık olan Tuna, hem Demir’i, hem sahip olduğu mirası kaybetme kaygısı yaşarken, en çok Melek’in babasının vefatının arkasındaki gizemi bilmesinden korkmaktadır.

Geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya çabası, çocukları Verda Aybüke Pusat ve Efe’nin Boran Kuzum aşklarına en büyük manidir.

Tags: icerikhaber, Şahin Tepesi, Şahin Tepesi oyuncu kadrosu, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir