Rap’cefar bize misal olmalı

Rap’cefar bize misal olmalı

Ağustos 5, 2019 14 0 0

18 yıldır her yaz Harbiye’de hoşlananlarıyla buluşan Ferhat Göçer, bu sene de rutini bozmadı. Sanatçı evvelki akşam Açıkhava sahnesindeydi. Sahne evveli basın üyelerinin suallerini cevaplayan Göçer, son yarıyılda Harbiye üzerinden sürdürülen bilet satış tartışmalarına tepki gösterdi: “Harbiye Açıkhava sahnesine çıkıyorsanız, işi emelinden saptırmamanız gerekli. ‘Sen daha çok sattın, onun afişi daha büyüktü’ mevzusunun şirazesi kaymaya başladı. Burası konser alanı, işin suyunu çıkarmamak gerekli.”

Rap’çiler bize örnek olmalı

Boşluktan istifade ettiler
Ferhat Göçer, pop müzik gerilerken rap’in süratli şekilde yükselişe geçmesiyle alakalı suale ise şu cevabı verdi: “Rap müziğin yükseliyor, popun ise sallanıyor olmasının bir sebebi de aramızdaki rekabet duygusunun şirazesinin kayması. Sanatçıların kendi aralarındaki tatlı rekabet çizgiyi aştı. Ayrıca öbür stildeki şarkıların karşısında duramayacak nitelikte müzik üretmemizin de tesiri büyük. Rap dünyası bu boşluktan istifade etti. Hoş bir dayanışma misali gösteriyorlar, sosyal medyada birbirlerine yardım oluyorlar. Bizim pop müzik dünyası olarak misal almamız gereken bir tavır içindeler. Kendilerini tebrik ediyorum.”

 

 
Bel sızıları için pratik egzersizler

iframe height: 100% !important;width: 100% !important;]]>

Bel sızıları için pratik egzersizlerPilates; adale, eklem, omurga problemleri ve duruş bozukluklarını gidermek için uygulanan bir egzersiz sistemidir. Özellikle yoğun bir tempoda çalışıyor ya da masa başı bir işte çalışıyorsanız bel, boyun ve sırt sızılarınızı gevşetmek için pilates yapabilirsiniz. Fizyoterapist Aylin Uçar, bel sızıları için konutta yapabileceğiniz egzersizleri gösteriyor…

daha fazla video için

 

Tags: ferhat göçer, Ferhat Göçer Kimdir, harbiye açıkhava Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir