O gece ışıl ışıl parlamak istiyorum

O gece ışıl ışıl parlamak istiyorum

Kasım 26, 2018 93 0 0

Bu sene Pantene Yıldızı Parlayanlar’dan biri oldunuz. Geçmiş senelerde kazananları ve onların yaşadıkları mutasyonu öğreniyoruz. Bu mükâfatın sizin kariyerinizi nasıl etkileyeceğini düşünüyorsunuz?

– Pantene Yıldızı Parlayanlar mükâfatını evvelki 3 yıl alan tüm adları takip etmiştim. Mükâfatle beraber hepsinin yıldızının daha da çok parladığını, harikulade bir mutasyon geçirdiklerini gördük. Bu yıl mükâfatı alacak adlardan biri olduğum için çok mutluyum. Bu mükâfat, benim için de çok hoş bir mutasyon noktası olacak muhakkağım.

Pantene Yıldızı Parla-yanlar’dan biri olduğunuz haberini nerede, nasıl aldınız?

– Haberi menajerim telefonda verdi, çok neşelendim. Daha sonra hemen annemi aradım.

Türkiye’nin en prestijli merasimlerinden Pantene Altın Kelebek’te mükâfat almak için sahneye çıkacak olmak size ne sezdiriyor?

– 45 yıldır Türkiye’nin en galibiyetli, en hoşlanılan adlarını taşıyan bir sahnede yer almak benim için çok coşku verici. Pantene Altın Kelebek, ülkemiz çok kıymetli bir merasim. Mükâfat alan adlardan biri olduğum için çok mutluyum. Mükâfatü aldığımı bildiğim andan itibaren yaşamımda çok hoş bir mutasyon başladı ve 9 Aralık gecesi bu mutasyonumu taçlandırmış olacağım.

class=’cf’>

– Mutasyon benim için daha mükâfatı almadan başladı aslında.

Şimdiden kendimi geliştirerek her gün, her işte en iyi halimle olmak için çalışıyorum.

Yıllardır çok kıymetli adların yer aldığı bu mükâfat merasiminde sahneye çıktığımda, bu mutasyon herkes tarafından görülecektir muhakkağım.

Üçümüzün enerjisi iyi yakaladı

Reklam filmi için de Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu ile toplandınız. Çekim nasıl geçti?

– Çekimler çok neşeli geçti. Merve ve Aslı ile daha evvelden bir tanışıklığımız yoktu. Çekimler sırasında tanışmış olmamıza karşın üçümüzün enerjisi o kadar iyi yakaladı ki, bu kamera karşısına da yansıdı.

Yakında yeni bir dizi projesiyle ekrana dönüyorsunuz. Bu projenin ayrıntılarını sizden dinleyelim…

– “Kardeş Çocukları” isimli dizi yakında başlayacak. Mutlu ve hoşlandığım bir takımla yorucu ama neşeli bir yolculuğa çıkıyorum.

Dizide nasıl bir şahsiyet canlandıracaksınız?

– Dizide canlandırdığım şahsiyet Hayat, 20’li yaşlarında. Annesinin tehlikesiz kollarında, yaşama ismi gibi sıkı sıkı tutunmuş bir genç kız. Sevgisini de hiddetini de aynı samimiyetle ve yüksek duygularla yaşayan ve hakkını korunan cevval bir şahsiyet.

Film için oyuncu koçuyla çalıştım

◊ “Aşk Bu Mu” isimli filmle de yakında beyazperdede olacaksınız. O nasıl bir film?
– Bu filmde aşk, dram ve serüven bir arada. Ben Gülüm kişiliğini canlandırıyorum. Zorlandığım sahneler oldu ama çok hoşlanarak oynadım. 15 Aralık’ta vizyona girecek.

◊ Rolünüze nasıl hazırlandınız?
– Ön hazırlık süreci uzun ve yararlı geçti. Oyuncu koçuyla çalıştım.

 

Tags: Afra Saraçoğlu, altın kelebek, Aşk Bu Mu?, kelebek, Pantene Altın Kelebek Ödülleri Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir