Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darp etti

Metin Yıldız sevgilisi Gözde Karya’yı darp etti

Temmuz 20, 2019 20 0 0

Altı sene evvel şiddet suratından eşi Elvan Pınar’dan boşanan oyuncu Metin Yıldız, yeni bir dayak skandalına daha imzalaydı. Metin Yıldız, uzun müddettir beraber olduğu sevgilisi Gözde Karya ile Kadıköy’de eğlendi. Ancak gece, karakolda bitti.
KAVGA OTOMOBİLDE BAŞLADI
Çift, evvel otomobilde münakaşaya başladı. Metin Yıldız otomobili kenara çekti, ikilinin münakaşası caddede devam etti. Münazara, Metin Yıldız’ın Gözde Kayra’ya şiddet uygulamasıyla son buldu.

Gözde Kayra, soluğu Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde aldı. Polislerle Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giden ve darp raporu alan Gözde Kayra, Metin Yıldız’dan davacı olduğunu belirtti.

‘BENİMLE EVLENMEK İSTİYORDU AMA…’
Gözde Kayra “Bu işin böyle olacağı emindi. Benimle evlenmek istiyordu ama ben istememiştim” dedi. Metin Yıldız’dan her şeyin daha iyi olacağı istikametinde laf aldığını belirten Gözde Kayra, “Düzelecek sandım ama olmadı. Sonunda iç suratını görmüş oldum. Ailem de bu ilişkiye karşıydı” dedi.
YALANLAMIŞTI!
Metin Yıldız’ın, Gözde Kayra’yı geçen sene de darbettiği iddia edilmiş, ancak oyuncu yalanlamıştı.

EVVEL DUYURU-I AŞK ETTİ SONRA HIRPALADI
Gözde Kayra’yla uzun müddettir beraber olan Metin Yıldız, geçen günlerde Instagram’da sevgilisinin doğum gününü kutlamış ve şu romantik iletiyi yazmıştı:

class=’cf’>

 “Yıldızları takip etmeyi vazgeçme nedenim; yıldızımı bulmuş olmamdandır. Seni hoşlanmakla meşgulüm. İyi ki doğdun aşkım, iyi ki varsın.”

 Sevgilisinin şikayeti üzerine sabah saatlerinde ifadesi alınmak üzere karakola giden oyuncu Metin Yıldız, görüntülenmemek için polislerden dayanak istedi. Oyuncu, arka kapıdan kaçtı. Günaydın

 

Tags: Gözde Kayra, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, Metin Yıldız Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir