MasterChef'te üzüntüye adayları kimler oldu? İşte soluk kesen gayretin ayrıntıları

MasterChef’te üzüntüye adayları kimler oldu? İşte soluk kesen gayretin ayrıntıları

Kasım 27, 2018 55 0 0

Her kısmıyla izleyicilerine ayrı bir tat ve coşku katan MasterChef’te bu hafta iki ekip müsabakacıları da elenmeme ismine dokunulmazlık çabası verdiler. Uğur, Burcu ve Eslem mavi ekipte yer aldı. Kırmızı ekip müsabakacıları da Mehmet, Meltem ve Kerem oldu. Peki, MasterChef’te üzüntüye adayları kimler oldu? İşte soluk kesen gayretin ayrıntıları.

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de ekip oyununu kaybeden kırmızı ekip oyuncuları Hakan, Mehmet, Kerem ve Meltem arasında dokunulmazlık oyunu oynandı ve bu akşam dokunulmazlığı kazanan ad yaptığı yemekle Kerem oldu.

ÜZÜNTÜYE ADAYI KİM OLDU?

Coşku dolu yemek müsabakasında haftanın ilk üzüntüye adayı emin oldu. Hakan, Meltem ve Mehmet arasında oynanan oyunu Hakan kazandı ve dokunulmazlığa lüzumu olmayan Hakan, bu mükâfatı Meltem’e verince haftanın ilk üzüntüye adayı Mehmet oldu.

class=’cf’>

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Coşku dolu müsabaka MasterChef Türkiye’de geçen hafta üzüntüye adayları iki ekip oyununu da kaybeden kırmızı ekip müsabakacıları Esra, Uğur ve Meltem oldu. Üzüntüye etabında ise müsabakacılar jüriyi mutlu edebilmek ismine elinden geleni yaptı. Jürinin kararıyla bu hafta hayallerini veda eden ad Esra oldu.

Tags: icerikhaber, masterchef, masterchef eleme adayları, MasterChef Türkiye, MasterChef yeni bölüm, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir