Lütfen yaptığım ablavutluğu gençliğime affedin... Gaflete düştüm

Lütfen yaptığım ablavutluğu gençliğime affedin… Gaflete düştüm

Mart 22, 2019 43 0 0

Manken Didem Soydan, kendisine sosyal medyada üzerinden hakaret eden kullanıcısına dava açmıştı.

Soydan, takipçisinin kendisine attığı özür iletisini Twitter hesabından paylaştı.

İşte o ileti:

“Didem hanım merhabalar; Size attığım bir Tweet’ten dolayı beni duruşmaya vermişsiniz, öncelikle bu mevzu için sizden özür dilerim. Kendimi tanıtayım; ben …  mühendisliği 1. Sınıf talebesiyim. 19 yaşındayım ve yıla Avrupa’ya Erasmus’aa gidebilme gidişatım var. Bu surattan bu hadisenin sicilime işlemesini istemem.

Lütfen yaptığım ablavutluğu gençliğime affedin ve beni bağışlayın bir anlık gaflete düştüm. Sizden kerelerce özür dilerim. En yakın zamanda çiçek alıp yanınıza gelip sizden özür dilemek istiyorum. Ne olur bağışlayın beni yaşıma affedin kendime iyi bir gelecek kurmak istiyorum, karşıma böyle bir sicil işlenmesini istemiyorum.

Kerelerce özür dilerim size karşı çıkabilecek ne eforum, ne de parasal gidişatım var. Lütfen bağışlayın beni.

class=’cf’>

Zati yazdığım .Tweet’teki kusuru fark edip birkaç saat içerisinde sildim yemin ederim bunun için. En kısa zamanda dönmeniz dileğiyle.

“SİZDEN ALDIĞIM TAZMİNATLAR…”

Soydan, daha sonra mevzuyla alakalı yeniden Twitter hesabından şu söylemeyi yaptı:

“Sosyal medya, tanımadığınız, müddet geçirmediğiniz insanlara “tenkit” ismi altında dilediğiniz vahşilikte yazma yeri! Ben bu kısmı muhteşem bir hadiseye dönüştürdüm. Hani “onca işinin arasında ne de olsa uğraşmaz” diye düşünerek attığınız hakaret ve ima dolu Tweet’leriniz var ya her birini “çöpü geri dönüştürmek” manayı ile dava ediyorum. Bunu onca işimin arasında ben değil avukatım yapıyor.

Sizlerden aldığımız tazminatlar, köy mekteplerine kitap,kalem, bot, mont ve değişik lüzumlar olarak geri dönüyor. Veya gereksinimi olan bir talebenin bursu karşılanıyor. Ya da hasta bir bebeğe ilaç oluyor. Bir şahıs dahi bir insanla nasıl konuşulacağını bilse ve bu davalar sayesinde ödediği tazminat ile birinin çorbasına katkı olsa bir taşla iki kuş vurmuş olurum.

Günün sonunda kıssadan pay; ağzınızı toplamayı ya bileceksiniz ya bileceksiniz. Saklı hesaplarınız, sizi ve Tweet’i nereden attığınızı bulmamıza mani değil.”

Tags: didem soydan, hakaret, mesaj Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir