Lopez’in ayırttığı locadaki misafiri Kim Kardashian

Lopez’in ayırttığı locadaki misafiri Kim Kardashian

Ağustos 3, 2019 18 0 0

Jennifer Lopez, ’It’s My Party’ turnesi kapsamında 6 Ağustos Salı günü, Antalya’nın Serik ilçesine bağlı turizm bölgesi Belek’teki Regnum Carya Otel’de konser verecek. Sahnede 2 saat kalması beklenen Lopez’i ayakta dinlemek isteyenlerin 7 bin lira ödeyeceği konser için ufalayan loca maliyetleri ise 50 bin Euro’ya, başka bir deyişle takribî 300 bin liraya çıktı. Antalya’dan evvel Moskova’da konser verecek Jennifer Lopez’in 90 şahsiyet özel takımı, şöhretli şarkıcıyla beraber 2 uçakla gelecek. Türkiye’den de 60 şahsiyet takımın katılımıyla toplam 150 şahsiyet teknik takım, Lopez’in konserinde vazife alacak. Lopez’in, konseri için otel idaresinden 800 ışık arzında bulunduğu da belirtildi.

Lopez’i locadan izlemek isteyenler için 28 loca parçalarken şöhretli şarkıcı, konseri için 1 locayı özel bir konuğuna ayırttı. Jennifer Lopez’in ayırttığı özel locada, Kim Kardashian’ı ağırlayacağı bilindi. Türk sanatçıların da yoğun alaka gösterdiği konsere Demet Akalın, eşi Okan Kurt, kızı Hira Kurt, Pelin- Anıl Akil çifti, Enis Arıkan, Aslı Kızmaz gibi şöhretli adların da gelmesi bekleniyor.

Lopez’in ayırttığı locadaki konuğu Kim Kardashian

 

EN SON NE ZAMAN PALAVRA SÖYLEDİNİZ?

iframe height: 100% !important;width: 100% !important;]]>

En son ne zaman palavra söylediniz?Mikrofon Sende takımı, bu kısımda caddedeki yurttaşa  “En son ne zaman palavra söylediniz?” diye sordu. İşte birbirinden gülünç cevaplar.

daha fazla video için

Tags: Demet Akalın, Demet Akalın kimdir, Jennifer Lopez, kim kardashian Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir