Lindsay Lohan, Türkçe biliyor

Lindsay Lohan, Türkçe biliyor

Temmuz 23, 2019 15 0 0

Amerika Birleşik Devletleri’li namlı oyuncu Lindsay Lohan, Avustralya’daki hayranlarını Instagram’dan yayımladığı bir video ile selamladı. 33 yaşındaki namlı oyuncuydun videoda akıcı bir Avustralya şiveyi kullanması dikkat çekti. New York doğumlu oyuncunun kullandığı farklı şive daha evvel “The Masked Singer”da da dikkat sürüklemişti. Lohan’ın, 2016 senesinden bu yana Orta Doğu ve Avrupalıların İngilizce kombinasyonlarından oluşan bir şiveyle konuşmaya başlaması dikkatlerden kaçmıyordu.
Amerika Birleşik Devletleri’li oyuncu Avustralya’da radyocu Jackie O’nun hazırladığı oturumda Dannii Minogue ve komedyen Dave Hughes ile birlikte yer aldı. Burada bir vakittir kullandığı şive için, “Bu kavrayabildiğim veya bilmeye çalıştığım bir hayli dilin karışımı. Çocukluğumdan beri değişik dilleri biliyorum. İyi derecede İngilizce ve Fransızca öğreniyorum Rusça kavrayabiliyor, Türkçe, İtalyanca ve Arapça biliyorum” söylemesinde bulundu.

Lohan için Türk ajanı iddiası
Amerika Birleşik Devletleri’li oyuncu 2017 senesinde Suriyeli sığınmacıları ziyaret etmek için Türkiye’ye gelmiş ve o yarıyılda, Trump’ı ve büyük devletleri hedefleyerek, “Dünya 5’deri büyüktür” ifadesini kullanmıştı. O yarıyılda Lohan’ın, Türkiye ismine ajanlık yaptığı iddiası Amerika Birleşik Devletleri’de komplo kuramları üretenlerin birinci gündem maddesi olmuştu. Hatta Lohan’ın ana dilinin Türkçe olduğu, senelerce Amerika Birleşik Devletleri’de yaşamasına karşın Türkçesinin, İngilizce şiveyi üzerinde tesirli olduğu iddia edilmişti.

 

 

Tags: Avustralya, Lindsay Lohan, Türkçe Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir