Kızım 10. kısım fragmanında Demir duygularını itiraf ediyor

Kızım 10. kısım fragmanında Demir duygularını itiraf ediyor

Kasım 23, 2018 79 0 0

Kızım 10. kısım 3. fragmanında Uğur, Demir’e iş buluyor ama her zamanki gibi yeniden yasak olan korsan taksicilik… Çıktığı işte çocuk sahibi olmayı bekleyen bir çifti sağlık kurumuna yetiştiren Demir, çocuklarının adını Hikaye koymalarını istiyor. Candan’ın gideceğini kavrayan Demir duygularını artık daha fazla gizleyemiyor ve ona gereksinimi olduğunu itiraf ediyor.

SON KISIMDA YAŞANANLAR

Hikaye’nün hastalığını bildikten sonra, Demir için artık hiçbir şey daha öncekisi olmayacaktır. Onun için daha öncekisinden daha da güçlü bir hayat savaşı başlamıştır. Para sorununu çözmek için aldığı tehlikeleri çoğaldıran Demir, yine riskli bir serüvenin içinde bulur kendini. Acaba, bu kere müze işindeki kadar bahtlı olacak mıdır?

Candan, Hikaye’nün hastalığını bildikten sonra derin bir açmazda bulur kendini. Candan’ın sezdiği acı, ivediyle birtakım kararlar almasına neden olur. Candan’ın bu yönelişi, Demir ve Hikaye için Candan’ın olmadığı bir hayatın habercisi mi olacaktır?

class=’cf’>

Gitgide derinleşen içki meselesinin pençesinde boğuşan Asu, para kazanmak için yeni yollar sınar. Kabahate bulaşmadan para kazanmaya çalışan Asu, yaşamdan yeni bir darbe daha alır. Cemal, Asu’ya bir kere daha takviye eder. Bu süreçte, Cemal ve Asu’nun ilişkisinde ne cins başkalaşımlar reelleşecektir?

Tags: dizifragman, icerikhaber, Kızım, kızım 10. bölüm fragmanı, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir