Kir'nin 4. kısım fragmanı yayınlandı mı? Son kısımda neler oldu?

Kir’nin 4. kısım fragmanı yayınlandı mı? Son kısımda neler oldu?

Mayıs 6, 2019 37 0 0

Başrollerini Burak Sevinç ile Melis Sezen’in paylaştığı, rejisör koltuğunda ise Metin Balekoğlu’nun oturduğu Kir, bu hafta 3. kısmıyla ekranlara geldi. İlgi çekici senaryosuyla her hafta izleyiciyi ekranla kilitleyen dizi, bu haftada oldukça coşkulu bir kısımla yayınlandı. Peki, Kir’nin 4. kısım fragmanı yayınlandı mı? Son kısımda neler yaşandı? İşte, Kir’nin 3. kısmında yaşananlar ve yeni kısım fragmanı ile alakalı merak edilenler…

Dizinin yeni kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimize ilave edilecektir. 

Kanal D’nin Tims&B Productions imzalı, üretimciliğini Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği dizisi Kir, 30 Nisan Salı akşamı yeni kısmıyla diziseverlerin karşısına çıkacak. İlgiyle takip edilen dizinin bu haftaki 3. kısmında;

Yasemin, Cem’le yüzleşmek için işletmeye gider. Yasemin’in kalbini ikinci defa kıran Cem yaptığı yanılgının farkına varır. Cem’in, Yasemin’e yolladığı özür çiçeği de Birkan manisine takılır. Yasemin, Cem’i bağışlayabilecek midir?

class=’cf’>

Emniyette tekne baskını hadiseyi suratından köşeye sıkışan Birkan, yeni harekât için düğmeye basar. Arda yine nezaretine alınır. Yasemin de nezaretine alınacak mıdır?

Şirin, Serpil’in yolladığı yeni işte vefatla burun buruna kazanç. Yaşadığı fobiyle işi vazgeçmek istediğini Serpil’e söyler. Serpil Şirin’e hürlüğünü verecek midir?

Yasemin’in Cem’le görüşmeme kararı Murat’ı hırçınlaştırır. Yasemin Murat’a nasıl laf geçireceğini bilemez. Yurda Murat’ı ziyarete gittiğinde hiç beklemediği bir davetliyle karşılaşır.

Ferhan, Belkıs’ın seneler sonra neden geri döndüğünü incelemek ister. Ferhan’ın bu mevzuda takviye için çalacağı kapı Cem ve Yasemin için büyük bir risktir. 

Mehmet ve Pelin’in, Cem’i CEO’luk yarışından diskalifiye etmek için ellerine eforlu bir koz geçer. Cem’in iş yaşamında da kardeşiyle deneneceği bu tasarı galibiyetli olacak mıdır?

Tags: icerikhaber, Leke, Leke fragman, leke yeni bölüm, NoMobil, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir