İşte yıldızı parlayanlar

İşte yıldızı parlayanlar

Temmuz 27, 2019 17 0 0

Pantene’in sponsorluğunda 5’inci defa hakikatleşecek coşkulu törenin merakla beklenen kategorilerinden biri “Pantene Yıldızı Parlayanlar Mükâfatı”. Mükâfatın bu seneki sahipleri ise becerileri, rol aldıkları işlerdeki zaferleri ve kariyerlerinde yaşadıkları mutasyonla isimlerinden sıkça laf ettiren üç genç oyuncu oldu: Alina Boz, Ebru Şahin ve İlayda Alişan. İşte Pantene Altın Kelebek Özel Jürisi tarafından gelecek taahhüt eden oyuncular arasından seçilen üç becerinin galibiyet öyküsü…

Alina Boz
Çizgi filmlerde dahi ağlayacak kadar duygusal

İşte yıldızı parlayanlar

1998 Moskova doğumlu, Rus bir annenin ve Türk bir babanın kızı olan Alina Boz, “Paramparça” dizisinde canlandırdığı Hazal şahsiyetiyle çıkış yaptı. Dedesiyle birlikte tiyatro izlemeye gittiklerinde işin perde ardı merak eden Boz, bir ajansa yazılıp reklam filmlerinde rol alarak sektöre ilk adımı attı. Çizgi filmlerde dahi ağlayacak kadar duygusal olduğunu belirten hoş oyuncu, şimdilerde “Elimi Vazgeçme” dizisinde başrol oynuyor. Dizi, tuttuğu galibiyet ile yeni sezonda da ekranlarda olacak. Dalgalı ve bakımlı saçlarıyla alkış toplayan Alina Boz, 46. Pantene Altın Kelebek Mükâfatları’nde marifeti, ışıltısı ve galibiyetiyle Pantene Yıldızı Parlayanlar Mükâfatı’nü alacak.

Ebru Şahin
İlk evreyi bitirdim kelebek olmaya adım attım

İşte yıldızı parlayanlar


11 yaşından beri lisanslı sporcu olan, ardından reklamlarda oynayarak kariyerini oyunculuğa yönlendiren Ebru Şahin, 1994 yılında İstanbul’da doğdu. “İstanbullu Gelin” dizisiyle dikkatleri üzerine sürüklemeyi muvaffak olan Şahin, “Bu proje benim için bir kozaydı. İlk evreyi bitirerek kelebek olmaya adım attım” diyor. Rol aldığı her projenin yaşamındaki yerinin çok ehemmiyetli olduğunu belirten Şahin, şimdilerde ise “Hercai” dizisinde başrolü üstleniyor. Kıvırcık ve hacimli saçları ile dikkatleri üzerine toplayan Ebru Şahin, 46. Pantene Altın Kelebek Mükâfatları’nde Pantene Yıldızı Parlayanlar Mükâfatı’nü kucaklayacak.

class=’cf’>

İlayda Alişan
Çukur dizisi yaşamını değiştirdi

İşte yıldızı parlayanlar


“Çukur” dizisinde canlandırdığı Akşın şahsiyetiyle belleklere kazınan İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Babasının dostunun onu bir ajansa kaydoldurmasıyla oyunculuk kariyerine başladı. “Çukur”un yaşamdaki dönüm noktası olarak belirliyor. Başkalarının yaşamına değmek, en hoş galibiyet. Tüm bayanların kendi başlarına bir fert olarak, son derece hoş ve değişik olduklarını düşünen Alişan şöyle diyor: “Herkesin değişik bir rengi var. O surattan sırf bayanların değil, cinsiyet korumaksızın tüm insanların yanılgıları, şahsiyetleri, şahsi bedelleri ve dış görünüşlerinin harmanıyla o salt hoşluğa sahip olduklarına inanıyorum.” Canlı saçları ile dikkat sürükleyen İlayda Alişan, 46. Altın Kelebek Mükâfatları’nde alacağı Pantene Yıldızı Parlayanlar Mükâfatı ile galibiyetini taçlandıracak.

 

 

Tags: alina boz, Ebru Şahin, İlayda Alişan Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir