Hem ruhunuza hem damak tadınıza hitap edecek şahane bir tatile ne dersiniz?

Hem ruhunuza hem damak tadınıza hitap edecek şahane bir tatile ne dersiniz?

Temmuz 29, 2019 18 0 0

Asya’nın en coşku verici noktalarından biri haline gelen Singapur, yemek tutkunlarının ise en çok seçim ettiği yerlerden birisi. Başta Malay, İngiliz, Çin, Avrupa ve Orta Doğu mutfağı olmak üzere dünyanın pek çok yerinden enfes lezzetleri tatma talihi bulacağınız Singapur’da lokanta ve kafeler her bütçeye uygunluk göstermektedir.

Emirates Havayolları ile yolculuk edecek olan lezzet tutkunu gezginleri Singapur yolculuğu esnasında muhteşem konforlu bir tecrübenin yanında bir de mükemmel zenginlikte bir menü karşılar. Yenilen her lokmada dünyayı bulguya çıkma imkânı sağlayan Emirates lezzet istisnalarından kimileri ise şu biçimdedir;

Business Class’ta Yemek;

Uçak içi dinlenme salonlarında çekyatlar ve özel meşrubatlar eşliğinde değişik yerlerden gelen insanlarla dostluk kurabilirsiniz.

Yemekler özel Robert Welch çatal bıçak ekibi ile beraber Royal Doulton ince porselenleri üzerinde sunulmaktadır.

class=’cf’>

Saveur Fransız

Nitelikten ödün vermeden uygun maliyetli Fransız yemeği yemek isteyenler için uygundur. Yemekler pahalı olmamasına karşın en iyi yöresel, mevsimlik mahsullerle hazırlanır. Burada sıraya takılmamak için erken saatte gidilmelidir ve muhteşem tatlılarının tadına bakmak isteyenlerin geç saatlere kadar orada kalması gerekmektedir.

Bigmama Korean Restaurant Kore

Nefis ve otantik Kore mutfağına ender tesadüfülmesi nedeniyle Bigmama’s oldukça bedel kazanmıştır. Zengin porsiyonları ve yemeklerin ortak yenebilecek stilde servis edilmesi sayesinde büyük gruplar için iyi bir tercihtir. Burada tavada kızaran bulgogi marine edilmiş dana eti ve haemul pajeon tuzlu deniz mahsulü pancake denenmelidir.

Jaan Fransız

Bu şık lokanta devamlı olarak Asya’nın en iyi lokantaları arasında yer almaktadır. Şef Julien Royer, Fransa’nın kırsal alanında yetişmesinin tesiriyle mahallî ve mevsimlik mahsullerle nefis yemekler yaratmaktadır. Sadece 40 birey kapasiteli lokanta, 70. kattan Singapur silüetinin muhteşem manzarası eşliğinde dürüst bir akşam yemeği civarı sunmaktadır.

 

 

Tags: SeoHaber, Seyahat, Seyahat Haberi Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir