Hastalanınca diziden çıkartıldım demişti, üretimciden söyleme geldi

Hastalanınca diziden çıkartıldım demişti, üretimciden söyleme geldi

Kasım 26, 2018 68 0 0

OYUNCUNUN HASTA OLMAYA HAKKI YOK
Konu ile alakalı söyleme yapan Sevda Dalgıç “Oyuncu kadrosuna bu sezon dahil olduğum Avlu dizisinin çekimlerine operasyonum sebebiyle 2 hafta hekim raporlu olarak ara verdim. Sağlığıma kavuştuktan sonra diziye dönmek istediğimi söyledim.Ancak karşı taraftan net bir yanıt alamadım. 2 hafta süresince öyküde şahsiyeti oyaladılar. Israrlarım neticeyi Bade şahsiyetinin hastalık süreci uzadığı için diziden çıkarıldığımı söylediler. Bu vaziyette kavrıyorum ki bir oyuncunun hastalanma lüksü dahi yok. Kamuoyuna duyurulur”dedi.

BEKLEMESİNİ İSTEDİK!

Oyuncunun bu iddialara üzerine imalci işletme bir söyleme yaptı: 
Öncelikle imalciliğini yaptığımız tüm projelerde olduğu gibi Avlu dizisinde de beraber çalıştığımız oyuncularımızın ve tüm takım dostlarımızın sıhhatinin her şeyden evvel geldiğini belirtmek isteriz.

Avlu’da beraber çalıştığımız daha önceki oyuncumuz Sevda Dalgıç’ın soysal medya hesapları üzerinden yaptığı söylemeler reeli yansıtmamaktadır. Netlikle kendisinin hastalığından dolayı projemizden çıkarılmamıştır.

class=’cf’>

Bade şahsiyetini canlandıran oyuncumuza, tarafımızca üç hafta vakit sonunda öykü gereği oynadığı role bir vakit daha yer veremeyeceğimizi, beklemesi gerektiği bildirilmiştir. Bekleme sürecinde öyküsüne çalışarak üzerinde düşünüp şahsiyete ağırlık verebileceğimizi menajerine iletmemize karşın oyuncu beklemek istemediğini tarafımıza bildirmiştir. Karşılıklı iyi gayeyle teşekkürlerimizi sunarak yollarımızı ayırdık. Tüm Avlu izleyicilerini doğru bilgilendirmek emeliyle bu söyleme yapılmıştır.

Limon Üretim

 

SON SENELERE DAMGA VURAN 7 ÇİZGİ DİZİ

Son senelere damga vuran 7 çizgi dizi

daha fazla video için

Tags: Avlu, dizi, Sevda Dalgıç Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir