Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? 11 Şubat puan vaziyeti

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 11 Şubat puan vaziyeti

Şubat 12, 2019 92 0 0

 Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi günü haftaya süratli başladı. Müsabakaya yeni katılan gelin Nergis, Reyhan Hanımı kızdıracak söylemelerde bulundu. Gülcan, Müsabakaya yeni katılan kayınvalide Filiz, Reyhan Hanımın giydiği giysilerden, tavırlarına kadar her şeyi tenkit etti. Gülcan’ın yeni müsabakacı Nergis’e hiç sual sormamasına dikkat sürükleyen Ezgi, Gülcan’la uğraşmadan edemedi. Yeni gelen müsabakacının alışması gerektiği için fazla konuşmadığını söyleyen Gülcan, Ezgi’ye bu gidişata karışmaması için ihtarda bulundu. Ezgi ve Gülcan arasında yaşanan tartışmaya Sina da katılınca ortalık iyice karıştı. Gülcan, “Benim adıma neden konuşuyorsunuz” diye çıkışınca, Ezgi “Sen beni susturamazsın” diyerek karşılık verdi. Gergin geçen anlar ardından değerlendirme kısmına geçildi ve günün kazananı belirli oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta’nın 11 Şubat 2019’da yayınlanan 236. Kısmında Besime-Gülcan, Songül-Sina Reyhan-Ezgi, Nergis ve Filiz çiftleri “pesto soslu sarma tavuk bonfile” tasviri ile yarıştılar.

class=’cf’>

Gün değerlendirmesi sonunda; 6 puan toplayan Nergis sonuncu oldu. Kaynanalardan toplamda 9 puan alan Gülcan 3’namcı sırada yer aldı. 16 puan toplayan Sina, çeyrek altını kazandı. Ezgi ise 14 puanla günü 2. olarak bitirdi. 

Tags: Gelinim Mutfakta, Gelinim Mutfakta gün birincisi, icerikhaber, NoMobil, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir