Game Of Thrones yeni sezon ne zaman? 8. sezon yayın tarihi emin oldu

Game Of Thrones yeni sezon ne zaman? 8. sezon yayın tarihi emin oldu

Kasım 26, 2018 86 0 0

Namlı yazar George R.R. Martin’in kitap serisinden televizyona uyarlanan ve izlenme rekorları kıran dizi Game Of Thrones’un merakla beklenen 8. yeni sezonuna dair tarih bilgisi netleşmeye başladı. Dizide “Jon Snow” şahsiyetine yaşam veren Kit Harington, sosyal medya hesabından yaptığı söylemede 8. sezon yayın tarihi hakkında bilgi verdi. İşte, Game Of Thrones’un 8. sezon yayın tarihi…

7. sezon finali 31 milyon birey tarafından izlenen ve tüm dünyayı kasıp kavuran bir dizi olan Game Of Thrones’un 8. sezonunun ne zaman başlayacağı emin oldu. Popüler dizide “Jon Snow” rolü izleyici karşısına çıkan namlı oyuncu Kit Harington, sosyal medya hesabından yaptığı söylemede Game of Thrones 8. sezon 1. kısmının yayınlanacağı tarihi 2019 Nisan ayı olarak işaret etti.

YENİ SEZON KAÇ BVEFAT OLACAK?

class=’cf’>

Game Of Thrones’un imalcisi HBO’dan yapılan fotoğrafı söylemeye göre Game of Thrones 8. sezon 1. kısmın yayınlanma tarihi 2019 olacak. Sezonda 6 kısım olacağının altı çizilirken, David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik sezon süresince rejisör koltuğunda oturacak. Sezonun senaryocuları ise David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill olacak.

GAME OF THRONES’UN GENEL KONUSU

Yazların onlarca sene, kışların ise bir ömür sürebildiği bir diyar, içten içe ara bozuculukla kaynamaktadır. Köklerini saldıkları topraklar kadar soğuk ve sert olan Starklar’ın kalesi Kıştepesi’nin kuzeyinde, Yedi Kraliyet’ı gözeten Sur’un arkasında tekinsiz eforlar bir araya gelmektedir. Şüpheli bir vefatın ardından kralı ve arkadaşı tarafından saltanat makamı olan güneye çağırılan Eddard Stark kendisini Demir Taht’ı arzulayanların baş döndürücü entrikalarının arasında bulur.

Dostuyla düşmanını, reelle palavrayı ayırt edemez olan Eddard’ın ne kıyısında yürüdüğü uçurumdan, ne de Ejderkrallar’ın soyundan gelen sürgün Targaryen kardeşlerin taştan ejder yumurtaları ve soylu atların sırtında serpilen iktidar düşlerinden haberi vardır. Kış, Starklar ve yandaşları için olduğu kadar Yedi Kraliyet için de talihsiz alametlerle gelmektedir. Taht gayretleri her zamankinden daha sert geçecektir.

Tags: Game Of Thrones, Game Of Thrones 8. sezon, Game Of Thrones yeni sezon, icerikhaber, NoMobil, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir