Elidor By Melisa Şenolsun imzası taşıyan yeni bakım acelesi

Elidor By Melisa Şenolsun imzası taşıyan yeni bakım acelesi

Temmuz 28, 2019 17 0 0

Yeni yarıyılda Atiye dizisi gündemde. İlk sezon çekimlerinizi bitirdiniz. Nasıl bir hikâyesi var, bizimle neler paylaşabilirsiniz?

Çok fazla şey paylaşamıyorum şu an, çekimlerimiz devam ettiği için sürprizi bozmak istemem… Ama çok değişik bir iş, anaerkil bir cemiyet göreceksiniz en başta. Daha çok mistik, enerji, kâinat,  karma gibi mevzuları kapsıyor. Oyuncu kadromuz çok sağlam. Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger gibi adlar ile beraber çalışıyoruz. Her şey çok sevinçli gidiyor.

5d3d68b5b699de22cc8de417

Geçen ay ejderha vurmanız olay oldu. Bir oyuncu olarak büyük parça hırpalamalar yaptırmak çekinilen bir şeydir. Siz nasıl karar verdiniz?

Ben sanırım özel yaşamımda anlık karar vermeyi beğeniyorum. Hırpalamamı çok beğenerek yaptırdım. Hırpalamamın yeri de sarih sahneler çekilmediği sürece görünmeyecek bir yerde.  Bir de artık vurma kapatma için üretilen çok kalın ve dayanıklı makyaj mahsulleri var. Setlerde bunu yanılgısız uygulayan makyözlerimiz var. Pek mesele olmuyor.

“Oyunculuk yapabilmemin nedeni konservatuvar okumuş olmam” demiştiniz.  Sette okumuş ve okumamış olan farkı muhakkak oluyor mu? Yoksa yalnızca bir artı olarak mı görüyorsunuz?

Asla oyunculuk yapabilmemin konservatuara direndirmedim. Böyle bir şeyi yapamam bu çok büyük bir hürmetsizlik olur. Ben daha mektebi tamamlamadım. Kendime mektepli dahi diyemem. Alaylı olup mekteplilerin önüne geçmiş, çok daha becerili, disiplinli, gayretli bir hayli ad var. Sayenizde bu sualin doğru yanıtını vermiş oldum ve daha evvelden bahsi geçen bu suali de düzenlemiş oldum. Teşekkürler.

Daha evvel Polonya, Almanya ya da İngiltere’de eğitim görmek isterim demişsiniz. Hayallerinizi ne kadar erteliyorsunuz?

Ertelemek demeyelim de doğru zamanı ve fırsatı gözlemek diyelim. Doğru şartları oluşturmayı bekliyorum. Şu an devam eden projelerim var ve onları vazgeçip gidemem. Kafamda kendime koyduğum bir tarih var hakikatinde umarım o zaman geldiğinde hayallerimi reelleştirmeye koyulabilirim.

Marka işbirliklerinde de sizi görüyoruz. Son olarak Elidor By Melisa Şenolsun imzası taşıyan bir saç bakım acelesi  piyasaya çıktı. Marka ile nasıl bir işbirliği yaptınız?

Mahsulün üzerinde sadece adım bulunsun diye yola çıkmadık. Elidor ile her safhada beraber  var olmak istedik. Laboratuvar safhasına da dahil oldum, kokusunu beraber seçtik, renklere ve tasarımları da yeniden beraber yaptık. Önceliğimiz ise dayanıklı ve eforlu saçlar olsun dedik. Yazın güneş ve deniz gibi etkenlerle hepimizin saçları hasar görüyor. Özellikle de kıvırcık saçlı olduğum için benim saçlarım yazın çoğu zaman cansız ve biçimsiz olabiliyor. Eskimiş sacları yine dayanıklı hale getirmek için bir yöntem çalıştık.

5d3d69e5b699de22cc8de41d

Saçlarınızla alakalı takipçilerinizden nasıl yorumlar alıyorsunuz? Siz saçlarınızı hangi formda kullanmayı seçim ediyorsunuz? 

Ben saçlarımı olduğu gibi tabii hali ile kullanmayı seçim ediyorum zira kendimi kıvırcık saç ile daha rahat seziyorum. Takipçilerimden, “saçların nasıl bu kadar bakımlı görünüyor?”, “elektriklenmesine nasıl mani oluyorsun” gibi sualler alıyorum. Kıvırcık saçlı olanların tasalarıyla alakalı teklif isteyenler oluyor genelde.

Aynı zamanda dolaşmayı çok beğeniyorsunuz. Bu yaz rotanızda nereler var?

Fransa’nın güney sahillerini araba yolculuğu ile uzun uzun dolaşmak istiyorum. İlk tasarım bu.  Bunun dışında da Yeni Zellanda, Afrika ve Küba en merak ettiğim yerler.

Sizin alakanızı neler çekiyor,  hangi haberlere dikkat kesiliyorsunuz?

Ayırt ettiğim söylenemez. Natürel ki gündemi takip ediyorum. Ama illa bir alan belirtmem gerekirse sanat köşeleri, yayınları daha çok ilgime sürüklüyor. Yabancı ve mahallî bir hayli yayını takip ediyorum.

Sabah kalkınca yaptığınız ilk üç şey?

Kalkar kalkmaz ilk iş bir dolu kadeh su içerim. Yapabilecek zamanım varsa meditasyon yaparım. Sonra da kendime hoş bir kahve hazırlıyorum.

Bugüne kadar canlandırdığınız şahsiyetlerden en çok hangisini beğendiniz?

Terazi burcuyum, asla seçemiyorum ☺ ama değerlendirirsem; sektöre Tatlı minik Palavracılar Hande ile başladım, ilk aşkımdı. Deliydi, bana çok yakındı ama çocuksu bir kişilikti. Sonra kiralık aşk Sude oldum. Sude ile insanları kavramaya, çift istikametli bakmaya, “makûs” diye spesifik bir şahsiyet olmadığını kavramaya başladım. Azmi ve hırsından çok şey bildim. Soluk Nefese’de Rüya ile tanıştım. Annesini aramak için Suriye’ye kadar gidebilecek mert bir kız olmayı bildim. Şu an Atiye dizisindeki şahsiyetim ise Cansu. Onla alakalı ise dediğim gibi sürprizi bozmayalım ama bugüne kadar rol aldığım şahsiyetlerden değişik bir şahsiyet olacak… 

Sinema kariyerinizde de galibiyetler ile ilerliyorsunuz. Çetin Tekindor ile başrolü paylaştığınız Babam filminden sonra bu yıl da bir sinema filmi ile sizi beyaz perdede göreceğiz diye duyduk…Nasıl bir film bekliyor bizi?

Doğru duymuşsunuz ☺ Ama gizem gibi gizliyoruz şu an tüm ayrıntıları. Umur Turagay’ın sürüklediği BKM imali bir film. İsmi şimdilik; “Hoşluğun Portresi” ama değişebilir. Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Aşikar, Feridun Düzağaç gibi zaferli adlar var ana rollerde. “İyi ki kabul etmişim” dediğim ve çok sevinç aldığım bir proje oldu benim için. Bu projede de beni çok değişik bir rolde göreceksiniz. Ben de coşkuyla bekliyorum.

Tüy Kalemler oyununda da akılda oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştınız. Bu yıl da tiyatro yapmayı düşünüyor musunuz?

Evet çok istiyorum. Şu an için hazır bir tasarı ve programım yok. Geçtiğimiz sezon film ve dizi hazırlığında olduğum için gelen bir öneriyi kabul edememek vaziyetinde kaldım ama usum hala sahnede. En yakın zamanda sahneye geri dönmeyi istiyorum.

Son diziniz Soluk Nefese’de de Uğur Yücel ile rol aldınız. Çetin Tekindor, Erdal Beşikçioğlu ve Uğur Yücel… Nasıl bir his onların karşısında olmak, oynamak?  Size neler kattı? Kendinizi bahtlı seziyor musunuz?

Natürel ki çok bahtlı seziyorum. Türkiye’nin en iyi erkek oyuncuları ile çalıştım. Karşılarında çok heyecanlandım. Çok büyük hürmet dinlediğim adlar hepsi. Hepsinden hem yaşam, hem oyunculuk ismine çok hoş dersler aldım, bilgiler edindim. Hepsinin yeri bende ayrı. Özellikle de Uğur ağabey…

5d3d6a27b699de22cc8de420

 

 

Sponsorlu İçerik 

Tags: Elidor, melisa şenolsun, unilever Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir