Ekmek Teknesi'nin Vefa Efendi'si Semih Ürgün son yolculuğuna uğurlandı

Ekmek Teknesi’nin Vefa Efendi’si Semih Ürgün son yolculuğuna uğurlandı

Mayıs 11, 2019 13 0 0

Ekmek Teknesi dizisinde ‘Vefa Efendi’ kişiliğini canlandıran Semih Ürgün bir müddettir kanser hastalığı nedeniyle rehabilitasyon görüyordu. Ünlü oyuncu rehabilitasyon gördüğü sağlık kurumunda yaşamını kaybetti. Ürgün, İstanbul Kuzguncuk Camiinde tertip edilen cenaze merasimi ile son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye katılan ailesi ve hoşlananları Ürgün’nam cenazesinde gözyaşı döktü. Semih Ürgün’nam rol dostları Hasan Kaçan ve Baykut Badem de cenazede yerlerini aldı. Ünlü oyuncunun cenaze namazı, Cuma namazına müteakiben kılındı.

Ekmek Teknesinin Vefa Efendisi Semih Ürgün son yolculuğuna uğurlandı

Babasının cenazesinde gözyaşı döken Ünal Ürgün, “Muhakkak bir hastalığı vardı, başka bir deyişle iki ay oldu sağlık kurumunda. Kemiklere kadar işlemiş, ondan sonra da netice bu. Çok fazla söyleyecek bir şeyim yok” dedi.

Ekmek Teknesinin Vefa Efendisi Semih Ürgün son yolculuğuna uğurlandı

Semih Ürgün’nam rol dostu Baykut Badem, “Semih ağabeyle aynı dizide rol aldık. Çok iyi arkadaşlığımız vardı. Semih ağabey için tek bir şey söyleyebilirim, çok içten bir insandı. Yaşamda böyle bir günde de bir insanı son yolculuğuna bahtlarken söylenebilecek en ehemmiyetli şey belki de bu” biçiminde konuştu.

Ekmek Teknesinin Vefa Efendisi Semih Ürgün son yolculuğuna uğurlandı

Tags: Ekmek Teknesi, Semih Ürgün, Vefa Efendi Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir