'Ebru Hanım o konutlu. İki de çocuğu var' dediler

‘Ebru Hanım o konutlu. İki de çocuğu var’ dediler

Haziran 13, 2019 24 0 0

“‘Madam’ şarkısını yaşadığım bir vakanın ardından yazdım. 6-7 ay çok ciddi bir birlikteliğim oldu. Evleneceğiz. Müthiş bir insan buldum sandım. O kadar muntazam ki şahsiyeti. Ağzından absürt sapan bir tümce çıkmaz. efendi, nazik bir insan. Hürmetli. Bana kendimi prenses gibi sezdiren bir insanla birlikteydim. 32 yaşındaydı. ‘Bekardır’ diye düşünüyordum. 24 saat birlikte olduğum insanın konutlu olduğunu bildim. 2 çocuğunun olduğunu bildim. Şoka girdim.

Bir dost civarında oturuyorduk. ‘Erkek dostun nereli?’ dediler. Her yerde onu anlatıyordum. Hoşlanıyorum, bekliyorum filan. ‘Filanca yerli’ dedim. ‘Aa biz de oralıyız’ dediler. Kimin nesi diye sordular. Söyledim. ‘Ebru Hanım bir şey söyleyeceğiz ama o konutlu. İki de çocuğu var’ dediler. ‘Olası değil’ dedim inanmadım. Resimlerini gösterdiler. Sonra ona ileti attım. ‘Bu delikanlılıkta kaçıncı seviye’ dedim, ‘Yanılgılar karşılıklı yapıldı’ dedi. Devrildim.”

“EKONOMİ UÇMAM”

class=’cf’>

Ebru Polat, ilişkide olmaza olmazlarını da sıraladı:

“Konutluluk kontratı yapmadan yaşamda evlenmem. Onca zaman çalışıp çabalayacağım, bir şeyler yapacağım. Sonra hepsi giecek. yok öylebir şey! Sevgilim bana ekonomi sınıfından bilet alırsa ondan dağılırım. Business Class olmayan, baştan sona ekonomi olan uçakta problem yok. Business Class varsa asla ekonomi uçmam.”

Tags: 2.sayfa, ebru polat, Kanal D Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir