Düş gibi bir tatil için Maldivler en doğru adres!

Düş gibi bir tatil için Maldivler en doğru adres!

Temmuz 23, 2019 17 0 0

“Kristal duruluğundaki bir denizde yüzme düşüncesi şahane fakat yolculuk kısmı sıkıntılı ediyor.” diyorsanız Emirates’in eşsiz konforu ile gözünüzü korkutan uzun yolculuğu hatasız bir seyahate dönüştürebilirsiniz. Emirates, kendinizi özel sezeceğiniz mükemmel gurme lezzetleri, premium sınıflarda yer alan yatağa dönüşebilen koltukları, canlı spor, özel çocuk kanalları ve oyunlar dahil olmak üzere 4000’den fazla küresel cümbüş kanalı ile inanılmaz bir yolculuk ve cümbüş tecrübeyi sunmaktadır.

Uçuşların çoğu kuruluşların büyük bir kısmının yer aldığı başşehir Malé’ye asıllaşmaktadır. Ülke, 1.192 mercan adasından oluşur ve bunların 100’namda hayat vardır. Maldivler‘de konuşulan ana dil Dhivehi’dir ve İngilizce de oldukça yaygın bir şekilde konuşulmaktadır.

Turistler için keşfedilecek şahane bir ülke olan Maldivler’de; pek çok spa, dinlenme ve rehabilitasyon uygulama merkezleri bulunmaktadır. İnzivaya çekilmek, kaplıcalarda şifa bulmak, cennet gibi bir tabiata karşı masaj yaptırmak için gereksiniminiz olan her şey bu düş tatilde sizi bekliyor. Üstelik sualtı dünyasını keşfetmek için Maldivler, bütün de aradığınız yanılgısızlığı size sunar. Tropik balıklar, manta vatozu, kaplumbağalar ve resif köpekbalıkları ile yapacağınız derin bir su tecrübeyi unutulmaz tatil hatıralarınız arasında şahane bir yere sahip olacak. Tüm bunlarla birlikte şehirde mahallî ulusla zaman geçirebileceğiniz pek çok lokanta bulunmaktadır ve müze dolaşmaktan seviyorsanız da Ulusal Müzeyi ziyaret edebilirsiniz.

Rüya gibi bir tatil için Maldivler en doğru adres

class=’cf’>

Bombay Darbaar: Hint ve Asya mutfağı hoşlananlar için uygun.

Kavarna: Kahvaltı için uygun.

Rüya gibi bir tatil için Maldivler en doğru adres

Maldivler seyahatinin bir öbür hoş yanı da vize gerektirmemesidir.Emirates, böyle  uzun mesafeli bir yolculukta cümbüş ve konforu sonuna kadar  yaşayabilmeniz için sunduğu olanaklar ile size inanılmaz bir uçuş sevinci yaşatır.

Emirates Business Class Boeing 777 ile seyahat edecek yolcular için yolculuk, havalimanına özel sürücüyle giderek başlamaktadır. Aktarma noktasında süratli bir check-in’in ardından Business Class Lounge’da mükemmel yemeklerin tadına bakabilir, dinlenebilir ya da duş alabilirsiniz. Business Class’ta koltuklar, spor arabalardan esin alınarak yapılan yeni tasarımı ile oldukça değişik ve konforludur. Uçuş sırasında minibarınızdan dilediğiniz meşrubatı içebilir, uzun senelerdir mükâfat alan uçak içi cümbüş sisteminde şahane süre geçirebilir, hayran vazgeçen yemek menüsü ile lezzet şöleni yaşayabilirsiniz. Üstelik uzun yolculuğun zorlayıcı uyku saatini de yatağa dönüşebilen koltuklarla huzur dolu dakikalara vazgeçebilirsiniz. Özellikle çocuklu aileler yolculuk süresince son derece konforlu ve neşeli süre geçirmektedir.

 

 

Tags: SeoHaber, Seyahat, Seyahat Haberi Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir