Doğuluyuz diye türkücü diyorlar

Doğuluyuz diye türkücü diyorlar

Temmuz 25, 2019 15 0 0

Yeni şarkısı “Tribin Olurum” ile isminden laf ettiren Berdan Mardini, evvelki gün ailesiyle beraber basın üyeleriyle toplandı. Yeni şarkısının öyküsünü anlatan Mardini, gülerek “Bu şarkının laflarında kendimi ve eşimi buldum. Hanımefendi aralıksız bana karşı tripte olduğu için şarkı bende hoş durdu doğrusu” dedi.

Doğuluyuz diye türkücü diyorlar

Ünlü şarkıcı, müzik dünyasında son yarıyılın en çok konuşulan adı Reynmen’le alakalı suallere şöyle cevap verdi: “Herkes bu piyasada kısmetini yer. Benim yaptığım müzikle ilgisi bile yok ama benim çocuklarım da Reynmen’i dinliyor. Ben takdir ediyorum, galibiyetli buluyorum.”
Mardini, “Siz de rap şarkı söyler misiniz?” suali üzerine de şöyle dedi: “Doğuluyuz, kara kaşlı kara gözlüyüz diye hemen türkücü diyorlar. Oysa ben her cinste şarkı okuyabilen bir sanatçıyım. ‘Senden Çocuğum Olsun İstiyorum’ türkü mü Allah aşkına? Fantezi de, pop da söylerim.”

Doğuluyuz diye türkücü diyorlar

Doğuluyuz diye türkücü diyorlar

2 senelik mezun olup, basit iş bulmak ve çok para kazanmak!

iframe height: 100% !important;width: 100% !important;]]>

2 senelik mezun olup, basit iş bulmak ve çok para kazanmak!2 senelik okuyacağına hiç okuma daha iyi diyenlere inanma! Hiç okumayacağına 2 senelik oku daha iyi! Diploma sana ilk 4-5 sene gerekli. Peki ya sonra? Eğitim ve Kariyer Danışmanı Nur Erdem Özeren anlatıyor, ayrıntılar videoda! Sponsorlu içerik

daha fazla video için

 

Tags: Berdan Mardini, berdan mardini kimdir, Fatoş Mardini Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir