Çocuklar Dinlemesin dizisi yayınlanan son kısmıyla şoke etti! Yeni kısım fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Dinlemesin dizisi yayınlanan son kısmıyla şoke etti! Yeni kısım fragmanı yayınlandı mı?

Kasım 29, 2018 89 0 0

Çocuklar Dinlemesin dizisi yayınlanan son kısmıyla izleyicilerine coşku seviyesi yüksek anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son kısmında Taş Fırın Haluk, çok yakın bir dostundan bir armağan aldı. Dostu Haluk’a maket armağan etti. Son kısmın ardından yeni kısım fragmanı merak edildi. Peki, Çocuklar Dinlemesin dizisinin yeni kısım fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Dinlemesin dizisinin yeni kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

class=’cf’>

YENİ KISIMDA NELER YAŞANACAK?

Meltem ve Sultan’ın çok şiddetli bir biçimde münazara ettiğini bilen Haluk hemen konuta gider. Haluk ve Rıza, Meltem ve Sultan’ı münazara ederken görünce ne yapacaklarını afallarlar. İki dünür arasındaki ipler kopmak üzeredir. Haluk ve Rıza dahi, Meltem ve Sultan’ı ayıramaz. Sabrı ve hoş görüsüyle öğrenilen Meltem’i dahi çileden çıkartan, Sultan’la münazara edecek ebada getiren nedir?

Öte yandan Taş Fırın Haluk, çok yakın bir dostundan bir armağan alır. Dostu Haluk’a maket armağan etmiştir. Ancak yalnızca armağan etmekle kalmaz, ısrarla Haluk’un bu maketi yapmasını ister. Haluk, dostunu mutlu etmek ismine maketi tamamladığını söyler. Ancak dostu maketi görmek isteyince ortalık karışır! Tuna, sosyal medyada ismine sahte bir hesap açıldığını bilince küplere biner. Bu Tuna için büyük bir trajedidir. Tuna’nın ismine açılan sahte hesap, aynı Tuna gibi paylaşımlar yapmakta, Gönül’şöhret, Merve’nin resimlerini paylaşmaktadır. Tuna, sahte hesabı kapattırmaya çalışırken başına daha büyük tasalar açar.

Tags: Çocuklar Duymasın, Çocuklar Duymasın 59. bölüm fragmanı, dizifragman, SeoHaber Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir