Cem Özer'den ilk laflar:Ben can vermeden cenazemi yaşadım!

Cem Özer’den ilk laflar:Ben can vermeden cenazemi yaşadım!

Kasım 24, 2018 86 0 0

59 yaşındaki oyuncu, rehabilitasyonunun devam ettiği İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nde tertip edilen basın buluşmasında, sıhhat vaziyetini anlattı: 

Sıhhat vaziyetim iyi, natürel ki daha iyi günlerimiz oldu. Her gün daha iyiye gidiyor. Fizik rehabilitasyon ile devam ediyoruz. Güç günler geçirdik natürel… Her şerde bir hayır vardır. Bundaki hayır da şu oldu; Benim çok hoşlandığım insanlar varmış, beni çok beğenenler varmış. Bunların farkında değilmişiz.

 Birbirimize verebileceğimiz en büyük armağan en büyük hediye sevgimiz. Hiç ummadığım şahıslar ziyarete geldi, sevgisini gösterdi, gözlerim dolu dolu oldu. Ve bir karar verdim ki, artık o insanları bırakmayacağım.

Es geçmemek gerekli. Değer verdiğimiz, kıymetli varsaydığımız şeyler reelinde hiç o kadar kıymetli değil. 

Damardan besleniyorum. Ülkemizin şöhretli aşçılarından şeflerinden çorbalar, reçeller, hepsinin üstünde eşim ve kızımın yakaladığı anekdotlar…
Hangi yörenin nesi tanınmışsa… Bu beni çok duygulandırdı.

Ben hep şey tasam Ölü beğeniyoruz ya… Cenazelerde gözyaşları döküyoruz… En çok ben hoşlanıyorum gösterileri yapıyoruz.

class=’cf’>

“Çekim sırasında oldu hadise. Bir sahne vardı. Ben istasyonda kondüktör ve tarikat şeyhini oynuyorum. Koşuyorum. Orada ayı çukuru var. Bir kız oraya düşmüş. Kız da benden intikam alacak. O ayı çukuruna benim de düşmeme gerekiyor. Onun bir tekniği var ama gördük ki o teknik kurulmamış. Rejisör ‘Cem atlar’ dedi. Bende işim haysiyetiyle gaza geldim. ‘Lüzumlu temkinleri alalım’ dedim. Çalış çırpıyı kaldıralım, bunlar kırılır benim suratımı parçalar. Düşeceğim yeri göreyim ki, usturuplu düşeyim dedim. Ben göremedim ve ayağımı çukurun karşı duvarına çarptım.
Ben bilekte ne var ne yok kırmışım. Bir sonraki gün de çalıştım, 3. Gün de çalıştım. Sahne mundar olmasın diye…
Sonra sızılar başladı. ‘Hekime gitmek istiyorum’ dedim. Beni otomobille buraya getirdiler. Kırığın üstünde 2,5 gün çalışmam ayağımı makûslaştırmış. O kırılan kemik içeride adaleye hasar vermiş ve doku can vermiş. Ama çok şükür iyiyim. Bana çok iyi baktılar. Alakalarını üzerimden yetersiz etmediler.”

 

Tags: Cem Özer, HASTANE, Sağlık Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir