'Cem ağabey ile düet yapmak isterim'

‘Cem ağabey ile düet yapmak isterim’

Temmuz 10, 2019 31 0 0

Tarık Mengüç, evvelki gün Bebek’te görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz ile Ercan Havalimanı’nda karşılaşan Mengüç, “Cem Yılmaz ile nasıl toplandınız? Daha evvel tanışıyor muydunuz?” sualine “İki yıl evvel bir filminde saçlarını beyaza boyadığı için hayranları Instagram’dan ‘Tarık Mengüç’e benzemiş’ yorumları yapınca, aramızda bir samimiyet doğdu. Bu yorumlar benim de çok güzelime gitti” cevabını verdi.

Cem abi ile düet yapmak isterim

Yılmaz’ın Mengüç ile sürüklettiği resmi “Küresel Isınma şarkısı benim gözdemdir” anekdotuyla paylaşması andırdırılınca Mengüç, “Kıbrıs Havalimanı’nda beklerken onu gördüm ve gidip sarıldım. Bir gün bana ‘Ooo Küresel Isınma nasılsın’ demişti. Ben de söz soktu sanmıştım. Görünce sordum. Bana, ‘Olur mu oğlum öyle şey, senin bir şarkın var, 15 yıl evvel okumuştun’ dedi.

Cem abi ile düet yapmak isterim

İşte o zaman bana neden ‘Küresel Isınma’ dediğini kavradım. Şarkıyı yine okuyorum. Bitince Cem ağabeye gideceğim, şarkıya klip sürükleyeceğim. Hatta Cem ağabey ile düet yapmayı da çok isterim.”

Dereotlu & Zeytinli Poğaça | Mucize Lezzetler

iframe height: 100% !important;width: 100% !important;]]>

Dereotlu & Zeytinli Poğaça | Mucize LezzetlerMucize Lezzetler’in bugünkü menüsünde Dereotlu & Zeytinli Poğaça var! Gülçin Çavdarcı’nın enfes tanımı ile sizlerle… Sponsorlu İçerik

daha fazla video için

 

Tags: cem yılmaz, Tarık Mengüç, tarık mengüç kimdir Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir