Bugün 'Yüzleşme' zamanı

Bugün ‘Yüzleşme’ zamanı

Mart 5, 2019 59 0 0

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zeynep Eronat ve Mesut Akusta’nın paylaştığı dizi, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında yaşanan sır dolu bir hikayeyi konu alıyor. Şerif Sezer, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Derda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül’ün de oyuncu kadrosunda yer aldığı “Yüzleşme”, heyecan dolu bir hikayenin yanı sıra Alanya’nın tüm güzelliğini de ekrana yansıtacak.

UĞUR YÜCEL: BU ÇOK FARKLI BİR İŞ

Herkes mükemmel bir uyumla çalıştı. Çok güzel bir beraberlik kuruldu. Çekilen bir iki sahne gördüm, çok iyiydi. Bir kere çok farklı ve özenli bir iş geliyor. Sonrası klasik, seyirciye kalıyor. Dilerim bütün çalışanlarımızı, emek verenleri mutlu eder bu dizi…

Bugün Yüzleşme zamanı

class=’cf’>

MESUT AKUSTA: SIRLARLA DOLU BİR İNTKAM HİKAYESİ

Ben ve tüm ekip arkadaşlarım bu akşam ilk defa seyircimiz ile buluşacağımız için çok heyecanlıyız. İlk bölümümüzü bizim de ekip olarak henüz seyretme fırsatımız olmadı. Biz de seyircimizle birlikte sabırsızlıkla izlemeyi bekliyoruz.
İki aydır Alanya’da çekimlerimiz sürüyor. Alanya’nın harika doğası ve samimi halkı bize ev sahipliği yapıyor. Seyircimizi çiçek bahçeleri ve parfüm kokuları içinde cennet gibi bir ortamda, sırlarla dolu bir intikam hikayesi bekliyor.

Bugün Yüzleşme zamanı

YEŞİM CEREN BOZOĞLU: CAST’IMIZ DEVLER LİGİ

Müthiş bir heyecan duyuyorum. Zümrüt, bir aktrisin başına 40 yılda bir gelecek dişilikte bir rol. Uğur (Yücel) abiyle birlikte cast’ımız devler ligi çok şükür. Kendimi çok şanslı hissediyorum. İşimizi büyük bir aşkla yapıyoruz. Ömer Faruk Sorak hocam, Burak Arlıel hocam ve Bülent Turgut Bey büyük emek vererek çok özel bir dünya kurdu. Umarım “Yüzleşme”de seyircimiz de kalbini bizim kalbimizin üzerine koyar, yaralarımızı birlikte sararız.

Bugün Yüzleşme zamanı

Tags: Kanal D, yeni dizi, yüzleşme Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir