Ben Doğrucu Davut’um

Ben Doğrucu Davut’um

Temmuz 22, 2019 15 0 0

5 bin şahsın izlediği konsere “Aşkımız Vaka Olacak” şarkısıyla başlayan Derici, dinleyicilerine “Yalnızsınız değil mi? Bizde de bir şey yok” diyerek aşk yaşamından yakındı. 

Ünlü şarkıcı basın üyelerinin suallerini de cevapladı. “Konserlerinizde kulis istekleriniz var mı?” suali üzerine “Ben bir tek su isterim. O surattan gittiğim yerlerde beni çok beğenirler” diyen Derici, Bostancı Şov Merkezi konserinde boş koltukları doldurmak için yakın etrafını çağırdığı itirafı sorulunca şöyle dedi:

“Ben Doğrucu Davut’um. Dört yıl evvel yapmıştım bunu. Kariyerimde daha çok yeniydim. Bostancı Şov Merkezi’nde tam salon dolmadığı için konuk aldık. Ne var bunda? Herkes yapıyor. Ayıp değil, günah değil. Herkesin söylediği şeyleri ben söyleyince ‘Kral üryan’ diyen ben oluyorum başka bir deyişle.”

Ben Doğrucu Davut’um

Seçim listesi nasıl yapılır?

iframe height: 100% !important;width: 100% !important;]]>

Seçim listesi nasıl yapılır?Seçim listeni puanlara göre değil istediğin kısımlara göre hazırla! Zafer sırası ehemmiyetli ama mutlu olacağın bir işte çalışman her şeyden çok daha ehemmiyetli! Peki, seçim listesi yaparken nelere dikkat etken gerekli? Eğitim ve Kariyer Danışmanı Nur Erdem Özeren anlatıyor, ayrıntılar videoda!

daha fazla video için

 

Tags: irem derici, irem derici bilinmeyenleri, irem derici nasıl zayıfladı Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir