Aslında bir karavan alacaksın...

Aslında bir karavan alacaksın…

Mart 3, 2019 68 0 0

Günün mırıldanılan şarkı parçası t-rap makamında Kayra’dan geliyor: “Kafaya koydum alacaktım bi tane orta yollu taka, bütün parayı çarçur ettim çünkü yoktu o fiyata.”

Boat Şov fuarındayım ve gerçekten de o paraya yok, bütün parayı çarçur etmek yapılabilecek anlamlı işlerden biri. Hemen yan taraftan bir tane yine orta yollu çekme karavan alınabilir, o da bir seçenek.

Evet, Boat Şov’un yanı başında Kamp ve Karavan Fuarı da yer alıyor. Ki aslında ben ve yanımdaki arkadaşım da tekneden ziyade bu kısma geldik. Kendisi doğa sporlarına, aktivitelerine, her şeylerine meraklı bir insan.

Bir karavan sahibi olmak istediğine karar vermiş. Kendisine eşlikçi olmadan edemedim. Çünkü erkekliğin onda dokuzu beraber taşıt bakmak ve üzerine ahkâm kesmektir neticede.

***

class=’cf’>

E madem kendimiz yapacağız, hazırına altı saat daha bakmamıza gerek yok. Sabahtan beri Euro’dur, dolardır çarpıp duran arkadaşa da ilaç gibi geliyor bu argümanım. O fikrini değiştirmeden çıkabiliyoruz.

Yolda marangoz kuzenini arıyor, ben kendi karavanını yapan Instagram hesaplarında fink atmaya başlıyorum. Mesela: Instagram /benceyaparim.

Eril enerjimizi faydalı bir iş olan karavan araştırmasına yönlendirmiş olmanın haklı gururuyla geri dönüyoruz. Karavanı büyük ihtimalle hiç yapamayacak, seneye tekrar fuara gelip aynı turu baştan atacağız, bence o da bir gerçek tabii.

Tags: Hürriyet, mehmet iren, pazar Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir