Arka Sokaklar'ın 517. kısım fragmanı yayınlandı mı? | Son kısımda neler oldu?

Arka Sokaklar’ın 517. kısım fragmanı yayınlandı mı? | Son kısımda neler oldu?

Mayıs 6, 2019 46 0 0

Rejisör koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu, üretimciliğini Türker İnanoğlu’nun üstlendiği, Kanal D’nin, izleyici tarafından hoşlanarak takip ettiği dizisi Arka Sokaklar’da bu hafta yeniden coşku dolu anlar yaşattı. Arka Sokaklar’ın 3 Mayıs Cuma günü seyirci karşısına çıkan 516. bölümününde savcı ilk olarak Ali ve Rıza Babanın, bu kaçışta parmağı olabileceğinden şüphelenmiştir. Takibe aldıkları Nasuh’un adamına ait telefonun Ali’nin üzerinden çıkması ise, işleri tamamıyla içinden çıkılmaz bir hale getirir. İşte, her kısmı ile izleyiciden bütün anekdot almayı muvaffak olan Arka Sokaklar’ın 516. kısmında yaşananlar ve yeni kısım fragmanı ile alakalı bilgiler.

Dizinin yeni kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberimize eklenecektir.

ARKA SOKAKLAR’IN YENİ KISMINDA NELER OLDU?

Nasuh, geride yaratacağı kasvetleri düşünmeden sağlık kurumundan kaçmıştır. Savcı ilk olarak Ali ve Rıza Babanın, bu kaçışta parmağı olabileceğinden şüphelenmiştir. Takibe aldıkları Nasuh’un adamına ait telefonun Ali’nin üzerinden çıkması ise, işleri tamamıyla içinden çıkılmaz bir hale getirir. Savcı, Ali’yi babası Nasuh’un kaçmasına dayanak ettiği yargılamasıyla tutuklar.

class=’cf’>

Rıza Baba, Nasuh ile bağlantıya geçip kaçışının neticelerini anlatır. Hoşlandığı oğlu Ali, onun suratından mapusa girmektedir. Nasuh’un haka teslim olması ve oğlu Ali’yi kurtarması için son bir uğru kalmıştır. Yurt dışına kaçmak yerine savcıya teslim olup kaçışın her detayını anlatması gerekmektedir.
Bu sırada Mesut, Canan’ı gözetmesi olarak vazifesinin başındadır. Canan’ın kızını fidye için kaçırmak isteyen terör örgütünün lideri Firaz, adamları ile beraber konağı basarlar. Hem Mesut, hem de anne kız ağır silahların maksadındadır…

 

Tags: arka sokaklar 516. bölüm, arka sokaklar 517, Arka Sokaklar fragman, dizi, icerikhaber, SeoHaber, televizyon Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir