Ajda Pekkan: Tatil nerede, ben nerede

Ajda Pekkan: Tatil nerede, ben nerede

Haziran 19, 2019 26 0 0

Alanya Belediyesi tarafından tertip edilen Beynelmilel Turizm ve Sanat Festivali’nin 3’üncü ve son günü dün saat 20.00’de DJ Haluk Sarıtaş performansıyla başladı. Sunuculuğunu radyocu ‘Sarı Şeker’ lakaplı Sema Eryiğit Emek’in yaptığı ve takribî 30 bin şahsın belediye binasının artta oluşturulan şenlik alanına bir araya geldiği konser faalliğinde, Haluk Sarıtaş takribî 1 saat mikser başında kalarak hareketli şarkılarla Alanyalıları coşturdu.

Ardından sahneye çıkan Türk pop müziğinin süper starı Ajda Pekkan, hayranları tarafından beğeni ve çığlıklarla karşılandı. Sahneye lila rengi ipekli giysisiyle çıkan Ajda Pekkan konserine beğenilen hit şarkısı ‘Arzu’ ile başladı. Sahneyi dansçılarla paylaşan süper starın performansı büyük beğeni aldı. Arkasını arkasına söylediği hareketli parçalarla hayranlarını neşelendiren Pekkan, ‘Ben yanmışım’ şarkısını konsere katılanlarla birlikte söyledi.

Ajda Pekkan: Tatil nerede, ben nerede

‘TATİL NEREDE, BEN NEREDE’

Şarkı arasında konuşan Ajda Pekkan, Alanya’yı çok hoşlandığını belirterek, “Ne hoş yermiş burası. Birkaç gün daha kalmaya karar verdim ama ne yazık ki içimdeki çığlıklar bir müddet sonra durdu. İşler, eforlar, İstanbul, yeni single çalışması, gitmek zorunluluğundayım natürel ki. Tatil nerede, ben nerede ? Dün yapabildim bir tek, o kadar. Yarın gidiyoruz İstanbul’a ama sizden parçalamak çok güç gelecek bana. Alanya’da sizlerle olmanın mutluluğunu yaşıyorum bu akşam. Bu gece bizi buluşturan Adem Murat Yücel beyefendiye ebedi teşekkür ediyorum” dedi.

class=’cf’>

Takribî 2 saat sahnede kalan Ajda Pekkan’a Alanya Belediye Başkanı Milliyetçi Hareket Partili Adem Murat Yücel üzerinde Pekkan’ın portresi bulunan su kabağı, Alanyaspor forması ile ipek kozasından yapılan taç armağan etti. Ayrıca konsere katılan bir hayranı çizdiği portreyi Ajda Pekkan’a armağan etti. Bu sene 19’uncusu tertip edilen ve 3 gün süren şenlik Ajda Pekkan konseriyle sonlandı.

Ajda Pekkan: Tatil nerede, ben nerede

 

 

Tags: ajda pekkan, alanya, antalya Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir