11 yıllık evlilik tek celsede bitti!

11 yıllık evlilik tek celsede bitti!

Mart 9, 2019 36 0 0

DAVAYI KOCASI AÇTI

 İstanbul Aile Mahkemesi’ne açılan boşanma davasını Leo James Felix Pollock açtı. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle anlaşmalı olarak açılan davanın dilekçesinde, Neslihan Yeldan Pollock ile Leo James Felix Pollock’un 9 Nisan 2007’de  evlendikleri, 12 yaşında bir çocukları olduğu belirtildi. Leo James Felix Pollock’un avukatı Nihan Eker, dava dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:  “Taraflar fikren ve ruhen artık anlaşamamaktadır. Bu nedenle evlilik birliğini daha fazla sürdürmeleri mümkün değildir. Boşanmalarına karar verilsin” dedi.

EVLİLİĞİ DAHA FAZLA SÜRDÜRMEMİZ MÜMKÜN DEĞİL

Davanın ilk duruşmasına davacı Leo James Felix Pollock ile davalı Neslihan Yeldan Pollock katıldı. Tercüman eşliğinde ifade veren Leo James Felix Pollock, “Evlilik birliğini daha fazla sürdürmemiz mümkün değildir. İkimiz de boşanmak istiyoruz. Uzman yardımı istemiyoruz” dedi. Davalı Neslihan Yeldan Pollock da, boşanma konusunda anlaştıklarını ve boşanmalarına karar verilmesini istedi.

Dava dosyasını karara bağlayan mahkeme, “anlaşmalı” boşanma davasını kabul ederek tarafların boşanmalarına karar verdi. Boşanma protokolüne göre, çiftin çocuğunun velayeti anneye verilecek. Babayla çocuk arasında şahsi ilişki kurulacak. Baba, çocuk 18 yaşına gelene kadar aylık bin 600 dolar iştirak nafakası ödeyecek. Yılda bir defa çocuğun Londra’ya gidiş-dönüş uçak biletini alacak. Neslihan Yeldan Pollock, boşandıktan sonra “Pollock” soyadını kullanacak.

class=’cf’>

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

iframe ]]>

Son 24 saatte ne oldu? (08.03.2019) 2İşte Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

daha fazla video için

Tags: boşandılar, Leo James Felix Pollock, neslihan yeldan Categories: Magazin
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir